۴۲ صندوق اخذ رای در درمیان؛ پذیرای انتخاب مردم

محمد بشیری زاده در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: از مهم‌ترین مؤلفه‌های انقلاب اسلامی به عنوان انقلابی فرهنگی، نقش و جایگاه مردم در تصمیم‌سازی‌ها و تصمیم‌گیری‌های خرد و کلان بوده است.

وی افزود: برگزاری انتخابات پرشور در طول چهل سال گذشته نشان از اعتماد عمومی مردم به نظام بوده است. این مسئله، محور اصلی قدرت نرم جمهوری اسلامی ایران به حساب می‌آید.

فرماندار درمیان با بیان اینکه همچنین بنابر مبانی نظری و اندیشه‌ای رهبر کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری، مراجعه به آراء مردم، بخشی مهم از فلسفه سیاسی اسلام، به شمار می‌رود، اظهار کرد: مردم‌سالاری مبتنی بر آرای دینی الگویی برتر و آزمون شده با نتایج موفق در میان تمام نظام‌های سیاسی جهان و چالشی بزرگ برای آن‌ها است.

بشیری زاده بیان کرد: تلاش نظام‌های رسانه‌ای جهان در راستای تضعیف مشارکت مردم در انتخابات، نشان از اهمیت ویژه حضور مردم در شرایط حاضر دارد.

وی تصریح کرد: در چنین شرایطی تلاش در جهت خنثی کردن سم‌پاشی‌های بیگانگان و معاندان، وظیفه‌ای سیاسی و اجتماعی است که بر عهده گروه‌های مرجع فکری و اجتماعی است.

فرماندار درمیان خاطرنشان کرد: در شرایط کنونی به‌ویژه پس از شهادت سردار رشید اسلام سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، شرایطی ویژه برای وحدت‌آفرینی فراهم آمده و برگزاری پرشور یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی فرصتی بی‌بدیل برای نشان دادن اتحاد و انسجام نظام اسلامی است.

انتهای پیام

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس