کشف ۱۱۲ هزار عدد دستکش احتکار شده در کهگیلویه

“براتعلی صالحی” در گفت و گو با خبرنگار ایسنا افزود: با حکم دادستان شهر دهدشت و ورود به منزل که همان انبار کالای تجهیزات پزشکی بود، در گشت مشترک تعزیرات حکومتی کهگیلویه، پلیس امنیت، مرکز بهداشت و سازمان صمت در این انبار ۱۱۲ هزار عدد دستکش معادل ۵۶هزار جفت و ۸عدد محلول ۴لیتری ضدعفونی و ۲۰ عدد ماسک نقاب‌دار کشف و ضبط شد.

وی اظهارکرد: کالاها و اقلام کشف شده طی صورتجلسه ای، تحویل مرکز بهداشتی و درمانی شهرستان کهگیلویه شد تا با اولویت بندی در اختیار متقاضیان قرار گیرد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه عاملان اقلام ضروری سلامت احتکار شده در اختیار مقامات قضایی و شعبه رسیدگی به مبارزه با قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی قرار می گیرد.

صالحی تصریح کرد: از تمامی مردم شریف استان استدعا داریم که گزارشات خود مبنی بر گرانفروشی و احتکار را از طریق شماره تلفن‌های ۱۱۰ پلیس، ۱۳۵ تعزیرات، ۱۱۳ ستاد خبری اداره اطلاعات و ۱۱۴ ستاد خبری بسیج گزارش دهند.

وی ضمن تشکر از اصناف و کسبه استان که جهت پیشگیری و مقابله با کرونا اقدام به تعطیلی کردند، ادامه داد: انتظار داریم سایر واحدهای صنفی استان که فعالیت آنها در این شرایط ضرورتی ندارد، اقدام به تعطیلی کنند.

همچنین علمدار بازرگان، رئیس اداره تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: با همکاری و هماهنگی دستگاه‌های نظامی، انتظامی، امنیتی و قضایی، به متخلفان بازار اقلام پیشگیری از کرونا اجازه سو استفاده نمی دهیم.

وی افزود: بازار شهرستان را رصد می کنیم و اجازه تخلف را به سودجویان نخواهیم داد و با محتکران و گرانفروشی به شدت و قوت طبق قانون برخورد خواهیم کرد.

بازرگان بیان کرد: قطعا متخلفان بازار استان شناسایی و به اشد مجازات محکوم می شوند.

انتهای پیام

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس