هیچ مدیری حق ترک محل ماموریت خود را ندارد

بر اساس گزارش روابط عمومی استانداری چهارمحال‌وبختیاری، جعفر مردانی ۵ اسفند ماه در نشست شورای اطلاع‌رسانی این استان اظهار کرد: تمامی تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های لازم برای پیشگیری از ویروس کرونا در استان انجام  شده است و مردم نگرانی در این خصوص نداشته باشند.

وی ادامه داد: تمامی بیمارستان‌ها و مراکز درمانی استان برای پذیرش بیماران احتمالی مبتلا به ویروس کرونا تجهیز و آماده هستند و برای ارتقای سطح ایمنی در استان اقدامات لازم انجام گرفته است.

مردانی اطلاع‌رسانی و آموزش به مردم را از راهکارهای موثر پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا دانست و گفت: صدا و سیما، رسانه‌ها و فعالان فضای مجازی در این خصوص نقش موثری برعهده دارند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه هیچ یک از مدیران استان حق ترک محل ماموریت خود را ندارند، خاطرنشان کرد: در هریک از ادارات و سازمان‌های استان باید تدابیر لازم برای حفظ سلامتی کارکنان و رعایت نکات بهداشتی درنظر گرفته شود.

مردانی با اشاره به تعطیلی مدارس و دانشگاه‌های استان تا پایان هفته، افزود: به مدت ۳ روز فرایند گندزدایی و ضدعفونی کردن مدارس، دانشگاه‌ها و خوابگاه‌های آموزشی استان انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: در کنار آموزش نکات بهداشتی به مردم، ذکر مباحث مذهبی و تقویت روحیه ایمان و دعا در بین مردم نیز از اثرگذاری لازم برخوردار است و می‌طلبد تا با بهره‌گیری از کارشناسان مذهبی در رسانه ها این نکات برای مردم تشریح شود.
انتهای پیام

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس