نگاه مدیران خراسان شمالی به سرمایه گذارها همانند ارباب رجوع است

محمدعلی شجاعی در جلسه بررسی طرح هایی که قرار است موسسه ملل سرمایه گذاری کند، افزود: اگر سرمایه گذاری از این استان خارج شود، مدیران نباید شب خواب داشته باشند.

وی با اشاره به طرح سرمایه گذاری ساخت گاوداری ۱۰۰۰راسی در فاروج ادامه داد: این سرمایه گذار همانند یک بانک است و نباید اجازه دهیم که از استان خارج شود.

شجاعی با اشاره به مشکل اختصاص زمین به این سرمایه گذار برای امر سرمایه گذاری اظهارکرد: در حقیقت یک مدیر نگهبان زمین نیست، بلکه هنر مدیریتی است که چراغ زمین ها را روشن و انجا را سبز کند.

وی خاطرنشان کرد: سفر رییس جمهور به این استان در تابستان امسال بوده اما از آن زمان تاکنون مشکل اختصاص زمین برای اجرای یکی از طرح های سرمایه گذاری مصوب در این سفر حل نشده است و باید این مشکل تا دوشنبه هفته آینده مرتفع شود.

نماینده عالی دولت در استان با بیان اینکه موسسه ملل قرار است تا در حوزه قالیبافی نیز سرمایه گذاری کند، گفت: باید طرح تولید صنایع دستی به روستاها برده شود و اگر موسسه ملل اختصاص عمده دارهای قالی را تعهد و خرید محصولات را تضمین کند، در صورت نیاز می توان سوله هایی را در سطح روستاها احداث کند.

وی در ارتباط با اینکه فنی و حرفه ای در حال واگذاری تعدادی از سوله های خود است، گفت: تعداد سوله های فنی و حرفه ای در این استان زیاد نیست، منتها کار نمی کند و فنی و حرفه ای چوب حراج به زمین و سوله هایش زده است.

شجاعی افزود: این اقدام فنی و حرفه ای همانند این است که دفتر املاک ایجاد کرده است و هر کسی که می آید اموالش را به فروش گذاشته است.

انتهای پیام

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس