عبادی: کامپوند ایران را در جهان دوباره مطرح خواهم کرد

اسماعیل عبادی در گفت و گو با ایسنا، درباره وضعیت تیم کامپوند و این که اردوهای تیم ملی از چه زمانی برپا خواهد شد، اظهار کرد: در حال حاضر تمام اردوها به دلیل پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا تعطیل است و ما نیز منتظر هستیم تا ببینیم وضعیت در سال جدید از نظر کنترل این ویروس چگونه خواهد شد تا زودتر اردوهای خود را برپا کنیم.

وی گفت: یکی از برنامه های ما برای تقویت تیم کامپوند شرکت در مسابقات کاپ آسیا بود که تایلند خود به دلیل شیوع ویروس کرونا مسابقات را لغو کرد. در سال آینده نیز برنامه فدراسیون این است که همراه تیم ریکرو که المپیکی است تیم کامپوند نیز در مسابقات جهانی آلمان حضور پیدا کند، البته این مساله بستگی به وضعیت بودجه فدراسیون در سال آینده دارد.
مربی تیم ملی کامپوند همچنین در پاسخ به این پرسش که با توجه به افت تیم کامپوند ایران در رنکینگ دنیا، آیا برنامه ای برای جبران این افت دارید، خاطرنشان کرد: یکی از مهم ترین اهداف من این است که دوباره کامپوند ایران را در دنیا مطرح کنم و به جایگاه قبل آن بازگردانم. البته این بستگی به میزان سرمایه گذاری فدراسیون و حضور این تیم در مسابقات مختلف دارد تا دوباره در جهان مطرح شود.
عبادی پیرامون این پرسش که آیا برنامه ای برای حضور دوباره قهرمانان این رشته در تیم ملی دارید یا خیر، تصریح کرد: درهای تیم ملی بر روی تمام قهرمانان پیشین این رشته باز است، هر کسی که علاقه و انگیزه برای بازگشت به تیم ملی را دارد باید در انتخابی شرکت کند تا در خدمت او باشیم. به هر صورت هدف من تقویت تیم ملی و بازگشت آن به جایگاه قبلی است، حال هر کسی که این توان و انگیزه را دارد که در این مسیر کمک کند او را به تیم ملی دعوت خواهیم کرد.

وی در پایان گفت: در سال جدید تلاش بر این است با نفرات دعوت شده به تیم ملی زودتر اردوها را شروع کنیم و وقفه ای در اجرای برنامه های خود نداشته باشیم، البته شروع اردوها بستگی به وضعیت کشور از نظر کنترل ویروس کرونا دارد و این که از چه زمانی بتوانیم اردوها را برپا کنیم.
انتهای پیام

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس