ظرفیت‌ واحدهای اقامتی استان یزد تکمیل شد

«سید مصطفی فاطمی» در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا با تایید خبر تکمیل ظرفیت مراکز اقامتی استان در سه روز تعطیلی پایان هفته جاری، اظهار کرد: به دنبال برگزاری جشنواره انار در روزهای ۱۵ تا ۱۷ آبانماه در استان یزد و استقبال بی‌نظیر گردشگران، بار دیگر همانند ایام تعطیلات نوروز سال‌جاری شاهد تکمیل ظرفیت مراکز اقامتی استان هستیم.

این مسئول در مورد جشنواره انار استان خاطرنشان کرد: این جشنواره امسال در شهرهای مختلف استان یزد شامل تفت، مهریز، عقدا، میبد و شاهدیه در حال برگزاریست و شاهد استقبال بیش از پیش گردشگران از سراسر کشور از این جشنواره هستیم.

فاطمی با تاکید بر این که رویدادهای گردشگری تاثیرات قابل توجهی در رونق گردشگری یزد به ویژه روستاها دارند، گفت: برگزاری جشنواره‌های پاییزه‌ی گردشگری این استان از نیمه آبان ماه جاری آغاز شده و بر همین اساس در هر هفته شاهد برگزاری یک جشنواره خواهیم بود.

مدیر کل میراث فرهنگی استان در پایان با اشاره به تداوم برگزاری این جشنواره‌ها به منظور برندسازی و رونق گردشگری روستاهای استان، خاطرنشان کرد: برگزاری چنین جشنواره‌هایی منجر به معرفی ظرفیت‌ها، پتانسیل‌ها و  سابقه تاریخی روستاها می‌شود و علاوه بر رونق اقتصادی روستاها، توسعه مشارکت مردم محلی و روستاییان را نیز به همراه دارد.

انتهای پیام

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس