ضد عفونی اماکن و ناوگان عمومی بندرعباس برای پیشگیری از کورونا/ تجمیع مسافران در یک بوستان

عباس امینی‌زاده شب گذشته(ششم اسفندماه) در جلسه ستاد مدیریت بحران شهرداری که با موضوع اقدامات لازم جهت پیشگیری از بیماری کورونا برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به شیوع این بیماری در سطح کشور، مشاهده یک مورد مثبت در استان هرمزگان و همچنین ضرورت انجام اقدامات پیشگیرانه، تشکیل جلسات مرتبط در دستور کار قرار گرفته است.

وی با اشاره به تصمیم‌گیری در ارتباط با اقدامات پیشگیرانه، افزود: از چهارشنبه هفتم اسفندماه، کلیه پارک‌های بادی کودکان و وسایل بازی در تمام بوستان‌های بندرعباس تا اطلاع ثانوی تعطیل است.
شهردار بندرعباس از شست‌وشو و ضد عفونی اتوبوس‌ها، تاکسی‌ها، مجتمع‌های عمومی پر جمعیت، حمام‌ها و سرویس‌های بهداشتی عمومی، معابر پر تردد، بازارها و بازارچه‌های تحت مدیریت شهرداری و غیره خبر داد و گفت: این اقدامات توسط نیروهای مدیریت بحران و آتش‌نشانی شهرداری از بامداد امشب آغاز می‌شود.
امینی‌زاده ضمن اشاره به حضور تعدادی از مسافرین سایر شهرهای کشور در بندرعباس طی روزهای اخیر، تصریح کرد: تمامی چادرهای این مسافرین از سطح شهر و بوستان‌ها به یک بوستان(خلیج فارس) منتقل می‌شود.
این مقام مسئول در ادامه نیز از ضد عفونی پایانه‌های مسافربری خبر داد و گفت: تبلیغات و اطلاع‌رسانی عمومی در سطح شهر برای آگاهی‌بخشی بیشتر به عموم شهروندان نیز در دستور کار قرار گرفته است.

انتهای پیام

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس