رفع بخش اعظمی از مشکلات آب و برق شهرستان لنگرود

سیروس شفقی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه کلیه راه‌های اصلی و بین شهری کل شهرستان لنگرود بازگشایی شده است اظهار کرد: راه‌های ارتباطی حدود ۱۷۳ روستا باز است و ۲۷ روستا در حال بازگشایی است که این روستاها در بخش کوهستانی “اطاقور” واقع شده است.

وی درباره وضعیت برق هم گفت: در شهر لنگرود برق حدود ۹۸ درصد از مشترکان وصل شده است. ۸۰ درصد از روستاهای بخش مرکزی برق دار هستند و امیدواریم برق باقی مشترکان تا فردا وصل شود.

فرماندار لنگرود درخصوص وضعیت آب نیز اظهار کرد: حدود ۹۵ درصد از آب مشترکان شهر لنگرود وصل شده و در شهرهای اقماری نیز آب شهری تثبیت شده است.

وی افزود: در بخش آب روستایی فقط ۱۴۶۱ مشترک قطعی آب دارند که با استمرار فعالیت‌های اکیپ‌های اداره برق و وصل برق، آب این مشترکان وصل خواهد شد.

فرماندار لنگرود با اشاره به توزیع اقلام مورد نیاز توسط بالگردهای هلال احمر استان گیلان خاطرنشان کرد: روستاهایی که در نقاط کوهستانی واقع شده و راه آن‌ها مسدود است توسط هلال احمر با هلی‌کوپتر اقلام مورد نیاز به آن‌ها رسانده شد که جا دارد از رییس هلال احمر استان تقدیر و تشکر کنم.

وی در خاتمه از اداره راه و شهرسازی رامسر و تنکابن برای امداد رسانی به شهرستان لنگرود و تماس‌های مکرر زارع – استاندار گیلان – نوبخت، معاون رییس جمهور و اسلامی، وزیر راه تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس