راه اندازی دومین خط تولید ماسک در هنرستان کیمیای سنندج

سید فواد حسینی امروز(۲۷ اسفند) در جمع خبرنگاران،  با اعلام این خبر اظهار کرد: در مرحله اول، تولید ماسک های بهداشتی در هنرستان فنی و حرفه ای دخترانه حکمت آغاز و روزانه تعداد یک هزار ماسک تهیه و توزیع می‌شود .

 وی با بیان اینکه دومین خط تولید ماسک در هنرستان کیمیای ناحیه یک سنندج به زودی آغاز می شود ، افزود: با توزیع ماسک‌های تولید شده توسط هنرستان‌ها بخشی از نیاز مردم استان در این زمینه تامین می‌شود.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک سنندج، با اشاره به اینکه امروز ماسک به عنوان مایحتاج اولیه خانوارها و نیاز جامعه کمیاب شده و در دسترس مصرف کنندگان نیست، بیان کرد: همکاران ما در هنرستان‌های ناحیه که رشته طراحی و دوخت دارند آستین همت را بالا زده و با همراهی بسیج فرهنگیان و دانش آموزی نسبت به تولید این اقلام بهداشتی اقدام کرده اند.

حسینی خاطرنشان کرد: با راه اندازی خط تولید ماسک در هنرستان حکمت و دوخت روزانه هزار عدد ماسک در این هنرستان هدف ما در کوتاه مدت رساندن تولید ماسک روزانه به ۵ هزار عدد است.

وی در ادامه یادآور شد: با توجه به ظرفیت های این مدیریت از جمله نیروی انسانی و تجهیزات، امکان تولید روزانه ۵ هزار ماسک وجود دارد که با کمک های مالی ناحیه مقاومت سپاه استان و سنندج این مهم محقق خواهد شد.

انتهای پیام

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس