حضور بانشاط در انتخابات وظیفه‌ای ملی است

ارسلان زارع شامگاه امشب در نشست روسای حراست فرمانداری‌ها، شهرداری‌ها و حوزه ستادی استانداری که به مناسبت انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی برگزار شد، به آمادگی گیلان برای برگزاری انتخاباتی سالم، قانونمند و شکوهمند با حضور حداکثری مردم اشاره کرد و افزود: مشروعیت نظام‌های مردم سالار نشات گرفته از مشارکت سیاسی شهروندان است و نظام سیاسی ما جمهوری اسلامی و مبتنی بر مردم سالاری دینی است.

وی با بیان اینکه قوانین جمهوری اسلامی برگرفته از شرع مقدس اسلام است، بر ضرورت اهتمام به تقویت مشروعیت نظام اسلامی ایران با فراهم سازی زمینه مشارکت هرچه بیشتر مردم در انتخابات تاکید کرد.

وی مسئولان و کارکنان حوزه حراست را مشاورانی امین و صادق برای مدیران خواند و به نقش آنان در برگزاری انتخابات اشاره و خاطرنشان کرد: امنیت انتخابات و سلامت آن موجب اعتماد عمومی و در نهایت افزایش مشارکت مردم می‌شود.

زارع تقویت اعتماد عمومی را موضوعی مهم خواند و با یادآوری بیان امام راحل که میزان رای ملت است و سخن ارزشمند مقام معظم رهبری که آرای مردم حق الناس است، گفت: اختلاف افکنی، روش دشمنان است حال اینکه مردم ایران و گیلان پیشینه غنی فرهنگی و سوابق ارزشمندی در صحنه‌های مختلف برای اعتلای انقلاب اسلامی دارند.

نماینده عالی دولت در گیلان ادامه داد: مجریان انتخابات  تلاش می‌کنند انتخاباتی سالم و قانونمند با رعایت حق الناس برگزار کنند و حساسیت بالایی در حفظ و صیانت از آرای مردم و نیز سلامت انتخابات دارند.

به گزارش ایسنا؛ یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، دوم اسفندماه امسال برگزار می‌شود. گیلان با ۱۶ شهرستان، دارای ۱۱ حوزه انتخابیه و ۱۳ کرسی نمایندگی در خانه ملت است.

انتهای پیام

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس