تعهداتمان در طرح جامع توسعه جزیره لارک را به صورت کامل انجام می‌دهیم

به گزارش ایسنا، پرویز فتاح روز گذشته(۹ آبان) در بازدید از جزیره لارک، افزود: جاده رینگ دور این جزیره برای رونق گردشگری آن بسیار مهم است و تلاش می‌کنیم بخشی از آن برای تعطیلات نوروز سال آینده آماده بهره‌برداری شود.

وی ادامه داد: در راستای اشتغالزایی برای مردم بومی جزیره لارک، تسهیلات قرض الحسنه به آنها پرداخت می‌شود.

رئیس بنیاد مستضعفان اظهار کرد: بنیاد مستضعفان در قالب طرح جامع توسعه جزیره لارک فعالیت‌های خود را انجام می‌دهد و به تعهدات مالی خود به صورت کامل عمل می‌کنیم.

وی ادامه داد: همچنین طرح های مناسبی جهت معرفی جذابیت های گردشگری این جزیره در نظر داریم.

همچنین استاندار هرمزگان در بازدید از طرح های گردشگری، عمرانی و توسعه‌ای جزیره لارک، عنوان کرد: احداث جاده رینگ دوره جزیره لارک از پروژه‌های بزرگ و مهم در این جزیره می باشد که پیمانکار آن ‌با تمام تلاش فعال است تا این طرح به مرحله قابل قبولی برسد.

فریدون همتی ادامه داد: این جاده دارای امکانات مختلف برای گردشگران است و موجب سهولت و دسترسی مناسب به سواحل جزیره لارک می شود تا بتوانند از ظرفیت‌های متنوع این جزیره بهره ببرند.

استاندار هرمزگان افزود: مجموعه برنامه های توسعه جزیره لارک با مشارکت بنیاد مستضعفان طبق برنامه زمانبندی در حال اجراست و با تکمیل این طرح ها شاهد تحول و شکوفایی جزیره زیبای لارک خواهیم بود.

همتی تصریح کرد: این طرح‌ها علاوه بر جذب گردشگران به جزیره لارک، موجب توانمندسازی هرچه بیشتر مردم بومی این جزیره می شود که خوشبختانه این پروژه‌ها پیشرفت خوبی داشته و منشا فعالیت، اشتغال و درآمدزایی برای مردم این جزیره خواهد بود.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: در راستای ایجاد زیرساخت‌ها در جزیره لارک، درمانگاه این جزیره در حال تکمیل است و همچنین در آینده نزدیک یک آمبولانس دریایی نیز به این جزیره اختصاص پیدا می‌کند.

همتی اضافه کرد: سرمایه گذاران بخش خصوصی متقاضی فعالیت در جزیره لارک مورد حمایت قرار می گیرند و تسهیلات ارزان قیمت به آنها پرداخت می‌شود.

انتهای پیام

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس