بی‌طرفی در انتخابات اصل اساسی استانداری لرستان است

موسی خادمی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: همانگونه که امروز در جامعه مشکلاتی هست موفقیت‌هایی نیز وجود دارد.

وی ادامه داد: طبیعی است که دولت‌مردان موفقیت‌های خود و احزاب مقابل مشکلات دولت را بیان کنند اما ما باید نقاط ضعف خود و احزاب مقابل نیز باید نقاط قوت ما را دیده و بیان کنند.

خادمی با اشاره به این‌که برخی از اختلافات ناشی از این است که اطلاعات ما درست و یکسان نیست، عنوان کرد: در نظام سیاسی باید مشکل تعریف شده ورا حل ها را با یکدیگر مقایسه کرده و آن راهی که هزینه‌های کمتر و منافع بیشتری را دارد انتخاب کرد.

استاندار لرستان با اشاره به این‌که همه مسئولان در زمینه برطرف کردن معضل بیکاری در استان تلاش می‌کنند، تصریح کرد: مدیران ما در زمینه پاسخ‌گویی به سوالات محدودیت‌هایی دارند که باید آن‌ها را نیز در نظر بگیریم.

وی با بیان این‌که رعایت بی طرفی در انتخابات اصل اساسی ماست، اظهار کرد: بی‌طرفی از اتاق من شروع شده و ادامه پیدا خواهد کرد.

خادمی با اشاره به این‌که ما به‌عنوان دولت برگزار کننده مسابقات بین تیم‌های سیاسی هستیم که وظیفه داریم آن‌را خوب برگزار کنیم، بیان کرد: در رابطه با برگزاری انتخابات مردم باید کمک کنند و همه پای کار بیایند و همه مدیران و احزاب به بی‌طرفی در کار برسند.  

استاندار لرستان با اشاره به انتقادهایی که در رابطه با حضور مدیران غیربومی در استان وجود دارد، گفت: در حال حاضر ۱۰ درصد از اعضای شورای اداری استان غیر بومی هستند.

انتهای پیام

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس