اهدای ۱۰۰ هزار بسته حمایتی به ستاد مدیریت کرونا در تهران از سوی سپاه پاسداران

به گزارش ایسنا و بنابر اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، شامگاه چهارشنبه ۲۱ اسفند ماه اولین محموله حمایتی سپاه پاسدارن حضرت محمدرسول الله(ص) تهران بزرگ، شامل گوشت، مرغ، برنج و کنسرو تن ماهی به ستادعملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهرتهران ارسال شد.

دکتر علیرضا زالی – فرمانده ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهرتهران ضمن قدردانی از همکاری و تعامل سازنده سپاه پاسداران اظهار کرد: سپاه پاسداران یکی از نهادهایی بود که از اولین روزهای بروز و پیدایش بیماری کرونا در شهر و استان تهران مخلصانه در کنار کادر درمان  ظرفیت های پشتیبانی و لجستیکی خود را به اشتراک گذاشت.

وی با بیان این که بسته های حمایتی سپاه پاسدارن حضرت محمدرسول الله(ص) تهران می تواند کمک شایانی در پیشبرد ارائه خدمات به بیماران داشته باشد خاطرنشان کرد: این بسته ها به تلاشگران و کادر درمان خط مقدم مقابله با کرونا و  برای تغذیه بیماران بستری در مراکز درمانی اختصاص خواهد یافت.

زالی در ادامه با اشاره به ایثارگری‌های سپاه پاسداران  در عرصه‌های مختلف، از مسوولیت پذیری اجتماعی این نهاد خبر داد و گفت: به اشتراک گذاری ظرفیت‌های درمانی و تخت‌های بیمارستانی و کمک به تجهیز و راه‌اندازی ظرفیت های اقامتی درمانی در سطح شهر تهران تنها گوشه ای  از خدمات سپاه پاسداران برای کنترل و ریشه کنی ویروس کرونا بوده است.

سرهنگ یدالله معنوی – مسئول عملیات سپاه حضرت محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ نیز ضمن قدردانی از تلاش های پرسنل کادر درمان در مبارزه با ریشه کنی ویروس کرونا از استمرار حمایت‌های مسوولان سپاه تا ریشه کنی کامل این ویروس در کشور خبر داد.

وی ادامه داد: اولین محموله حمایتی سپاه پاسدارن حضرت محمدرسول الله(ص) تهران بزرگ شامل ۱۰۰ هزار بسته مواد غذایی گوشت، مرغ، برنج و کنسرو تن ماهی تقدیم ستادعملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهرتهران خواهد شد.

انتهای پیام

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس