اعضای تیم فوتبال پالایش گاز ایلام تجلیل می‌شوند

به گزارش ایسنا، مهندس «شهریار داری پور» در بازدید از محل تمرین تیم فوتبال بانوان پالایش گاز ایلام، اظهار کرد: تیم فوتبال بانوان پالایشگاه تنها نماینده استان در لیگ برتر است که انتظار می‌رود با حمایتی که از طرف پالایشگاه انجام می شود، تیم با تمام توان در مسابقات پیش رو بدرخشد تا به بهترین نتیجه ممکن در این فصل از لیگ برتر دست پیدا کند.

وی با اشاره به اینکه تیم فوتبال بانوان این پالایشگاه در بازی‌های اخیر موفقیت های خوبی کسب کرده‌اند ، گفت:  به پاسداشت این موفقیت از اعضای تیم اعم از بازیکنان ، مربیان ، سرپرستان و غیره تقدیر  می شود.

مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام به مهمترین عوامل موفقیت تیم اشاره و تصریح کرد: کادر مربیگری توانمند، جوان گرایی، برنامه ریزی مناسب و همدلی تیم از عوامل موفقیت بارز این تیم است.

به گزارش روابط عمومی پالایشگاه گاز ایلام، داری‌پور با بیان اینکه تلاش شده که نسبت به سالهای قبل حضور تماشاچیان خانم برای تشویق تیم چند برابر شود،خاطرنشان کرد: تجهیزات و امکانات جانبی از جمله بدنسازی، فیزیوتراپی و استخر برای تیم فراهم شده و تلاش شده که مشکلات تیم در زمینه امکانات و تجهیزات ضروری به حداقل رسانده شود.

انتهای پیام

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس