اصفهان پیش قدمِ ریشه کنی بروکراسی در کشور شود

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی عصر امروز(شنبه) در جلسه شورای اداری استان اصفهان با اشاره به یوم الله ۱۳ آبان، اظهار کرد: دانشجویان اقدام بزرگی را برای کشور انجام دادند و امام خمینی (ره) از این اقدام دانشجویان به عنوان انقلاب دوم یاد کردند.
 

وی ادامه داد: تسخیر لانه جاسوسی سبب شد ایران اسلامی هر روز مقتدرتر از گذشته شود و لازم به ذکر است، زمانی که دانشجویان درصدد تسخیر لانه جاسوسی بودند برخی از افراد حاضر در دولت موقت مخالفت‌ های خود را اعلام کردند که امام خمینی(ره) به آنان بی توجه بودند.
 

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: درحال حاضر توانسته ایم جایگاهی را به دست آوردیم که استکبار جهانی اعلام می کند تنها ایران است که می تواند امنیت منطقه را در دست بگیرد و برای تاکید این مهم باید در روز ۱۳ آبان، روحیه استکبار ستیزی را به نمایش بگذاریم.
 

موسوی لارگانی تاکید کرد: برای همه مسئولان درس است که در برخوردهای خود ارباب رجوع را تکریم کنند و آن ها را راضی نگه دارند، چرا که اگر ارباب رجوعی از مسئولی ناراحت شود اقدام آن مسئول را به پای نظام اسلامی می‌گذارد.

وی افزود: با وجود تلاش‌ها و اقدامات استاندار اصفهان، شاهد بروکراسی‌ اداری سنگینی در استان هستیم که مشکلات زیادی را برای مردم به همراه داشته است، باید سعی کنیم این بروکراسی ها را برچینیم و اصفهان می‌تواند پیش قدم شود تا بروکراسی در کشور ریشه کن شود.
 

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی پیگیری های مجدانه استاندار در خصوص آب را ستودنی دانست و خاطرنشان کرد: استاندار اصفهان با همت خود درصدد است مشکلات آب استان را حل کند و در خصوص آب باید مطالبه جدی داشه باشیم تا مبادا آب اصفهان را به جای دیگری انتقال دهند.

انتهای پیام

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس